Loading...

کلینیک طب سنتی صحت مزاج تبریز

کلینیک طب سنتی صحت مزاج تبریز

این روزها استفاده روز افزون از داروها و درمان های وابسته به ترکیبات سنتزی باعث شده است که اغلب مردم به سمت استفاده از روش های بیخطر تمایل داشته باشند. روش هایی که هم درمان کننده هم آرام بخش و بدون ریسک باشد.  یکی از این روشها استفاده از موهبت های الهی در زمینه درمان و پزشکی می باشد. یعنی طبیعت و روشهای الهام گرفته شده از طبیعت و موجودات پیرامونی انسان. طب سنتی از جمله ی آن موهبت هایی هست که توانسته است تا حدود زیادی در این زمینه به انسان کمک کند. کلینیک های طب سنتی با دانش برگرفته از تحقیقات دانشمندان فعال در این زمینه مانند ابوعلی سینا و احادیث و آموزه های بجا مانده از ائمه اطهار و تطبیق آنها با دانش مدرن پزشکی میتوانند بسیاری از دردهای جسمانی و روانی را درمان کنند. تبریز نیز به عنوان یکی از شهرهای پیشرو در علم طب توانسته است با دارا بودن چنین کلینیک های جایگاه مناسبی از نظر درمانی در سطح کشور داشته باشد. کلینیک طب سنتی صحت مزاج واقع در تبریز خیابان ۱۷ شهریور جدید روبروی برج آذربایجان از مهمترین و قابل اعتماد ترین کلینیک هایی می باشد که توانسته است با ارائه خدمات درمانی در خوزه طب سنتی خدمات شایان توجهی به شهروندان عزیز داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن سایت تماس بگیرید.

47031_485

clinic (3)

ادرس کلینیک: مجتمع طب سنتی صحت مزاج. تبریز – ۱۷ شهریور جدید – مابین طالقانی و چهارراه باغشمال روبروز چلوکبابی ضیافت

شماره تماس جهت ویزیت

۰۴۱۳۵۵۶۶۰۳۱

۰۴۱۳۵۵۶۶۰۵۸

ویزیت در این مرکز همه روزه می باشد.

درباره مهدی قنبری

سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

پاسخ معادله زیر را وارد کنید * مهلت سه دقیقه ای معادله به اتمام رسیده، جهت دریافت معادله جدید روی دکمه کناری آن کلیک کنید.