Loading...

دستگاه تی بگ زنی

دستگاه تی بگ زنی : انواع جدیدی از دستگاه های تی بگ زنی در دنیا تولید میشوند که ساختار ساده تری از انواع دیگر دارند. کار با این مدل از دستگاه ها بسیار آسان می باشد و کاربر میتواند به راحتی کار با آن را در طول مدت کمی آموزش ببیند. سنگل چمبر بوده و توانایی تی بگ زنی، لفافه زنی و کارتن کردن دارد.

 

کمهمانطور که در تصویر بالا می بینید این دستگاه توانایی دارد تمام کار را انجام دهد و فقط یک نفر نیرو لازم است تا دستگاه را تغذیه کرده و کارتن های پر شده را بسته بندی کند. سرعت بسیار قابل قبولی دارد. در مقایسه با دستگاه های چینی که سرعت تولید آنها حداکثر به ۷۵ عدد می رسد سرعت این دستگاه به دو برابر نوع چینی یعنی ۱۴۰ عدد تی بگ در دقیقه می بادش.

مطمئنا چنین مزیت هایی راضی کننده مشتری می باشد. همچنین اندازه کوچکتر این مدل دستگاه تی بگ زن در مقایسه با انواع HST یک مزین نسبی قابل دفاع می باشد. اغلب مشتریان از کم بودن فضای در دسترس صحبت میکنند و این رو برای خود محدود کننده میدانید لذا این تیپ از دستگاه ها میتوانند مشکلات چنین مشتریانی را حل کند.

ft_ec12beاز ویژگی های دیگر این دستگاه قدرت تی بگ زنی و لفافه زنی در دو سایز متفاوت می باشد. این قابلیت کمک میکند تا مشتری حق انتخال بیشتری داشته باشد و بتواند تی بگ در اندازه های بیشتری تولید کند. اغلب با افزایش اندازه تی بگ از سرعت دستگاه کاسته میشود این اتفاق در این دستگاه نیز بوقوع می پیوندد و به ۱۱۰ عدد تی بگ در دقیقه کاسته می شود.

.

درباره مهدی قنبری

سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

پاسخ معادله زیر را وارد کنید * مهلت سه دقیقه ای معادله به اتمام رسیده، جهت دریافت معادله جدید روی دکمه کناری آن کلیک کنید.