Loading...

بذر مرزنجوش|origanum vulgare

بذر مرزنجوش|origanum vulgare

بذر مرزنجوش : بذر گیاه دارویی مرزنجوش در صورتی که در معرض رطوبت قرار گیرد به سرعت جوانه زنی میکند. البته منظور از مرطوب خیس بودن نمیباشد. دمای مناسب برای جوانه دار کردن بذور مرزنجوش ۲۰ درجه سانتیگراد می باشد. بذور باید با لایه نازکی از خاک پوشانده شود. سعی شود از تراکم بذر کمی در پخش و کشت استفاده شود و بعد از پاشیدن بذر انرا بکمک غلطک به خاک بستر چسباند تا در معرض رطوبت قرار گیرد. بعد از جوانه دار شدن میتوانید دمای خزانه را کاهش دهید. برای خرید بذر گیاه دارویی مرزنجوش اینجا کلیک کنید.

بذر مرزنجوش|origanum vulgare

تمام اطلاعات مربوط به کیفیت بذر و شرایط کشت بذر در سایت هربی کالا آمده است. برای خرید آنلاین بذر گیاهان دارویی به لینک هربی کالا رجوع کنید (بذر مرزنجوش|origanumvulgare). بذر مرزنجوش بسیار ریز بوده و برای کشت آن باید بسیار دقت کرد. گیاه دارویی مرزنجوش به سرمای زمستان در مناطق سردسیری از بین رفته و بایستی در هنگام کشت دقت کنید که اقلیم منطقه شما اجازه رشد آن را دهد.

معمولا از آنجایی که بذر مرزنجوش بسیار ریز می باشد برای تولید  نشای یک هکتار که در حدود ۱۰۰ هزار عدد می باشد نیاز مند ۳۰۰ تا ۵۰۰ گرم بذر مرغوب می باشید. ما برای تولید این تعداد نشا در سینی کشت مقدار ۱۵۰ گرم را کافی میدانیم اما از نظر اقتصادی توصیه چنین کاری را نمیکنیم چرا که بسیار زمان بر و خسته کننده می باشد بهترین روش برای تولید نشا استفاده از بستر خاکی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر بایستی تماس بگیرید.


لینک فروش بذر مرزنجوش باغی

.

درباره مهدی قنبری

سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

پاسخ معادله زیر را وارد کنید * مهلت سه دقیقه ای معادله به اتمام رسیده، جهت دریافت معادله جدید روی دکمه کناری آن کلیک کنید.