Loading...

با توجه به تقاضای روز افزون محصولات کشاورزی سالم و ارگانیک توسط عموم مردم در سطح شهر های بزرگ و کوچک و نبود اعتماد و اطمینان در این حوزه که میتواند منشا اتفاقات ناگواری باشد، بر آن شدیم تا با ایحاد یک فضای مجازی و مشخص در زمینه تامین نهاده های کشاورزی و برخی محصولات فساد ناپذیر در زمینه های خشکبار مشکل تامین این قسم از نیازمندی های کشور ایران را برطرف کنیم.

هشت سال کشت و کار گیاهان دارویی و فعالیت در حوزه تولید نهاده های کشاورزی و فروش تلفنی و اینترنتی آنها به قدر کافی ما را در این زمینه قوی و با تجربه کرده است. هربی کالا اکنون توانایی تولید چندین نوع بذر و نشا را دارد و در این زمینه توانایی های خود را به اثبات رسانده است. هربی کالا اکنون در زمینه تامین انواع بذور گیاهان دارویی، بذور سبزیجات و بذور پر مصرف گیاهان زینتی فعالیت میکند و به زودی تمام بذور موجود را وارد سایت میکند تا علاقمندان در حوزه های مختلف بتوانند مطابق سلایق خود به خرید محصولات هربی کالا بپردازند.

فلسفه اسم هربی کالا از سالها پیش در ذهن و برنامه ما انتخاب شده بود. این اسم می تواند خود گویای منظور و هدف خود باشد. هرب در واژگان انگلیسی به معنای علف بوده و در این اسم منظور تمام گیاهان کشت و کار شده در کشاورزی و هر آن محصولی که منشا آن گیاهان می باشد را فرا میگرد. ما با انتخاب این اسم بعنوان نام و دامنه سایت خواستیم متقاضیان خود را به گونه ای راهنمایی کنیم تا متوجه هدف و چشم انداز فعالیت های سایت باشند. آنچه که بیشتر از همه در این وب منتشر میشود اطلاعات  علمی محصولات می باشد آنچیزی که کمتر میشود در فضای مجازی آن را پیدا کرد. در واقع ما سعی داریم دقیق ترین و درست ترین اطلاعات را از منابع داخلی و خارجی تهیه و در اختیار شما برای مطالعه قرار دهیم.

هربی کالا در حقیقت فروشگاهی با هدف فروش محصولات و نهاده های کشاورزی فساد ناپذیر هست. محصولاتی که خطری در انبار داری و یا انقضای تاریخ مصرف آنها برای مشتریان وجود ندارد. قسمت عمده فعالیت هربی کالا در زمینه نهاده های کشاورزی مانند بذور کشاورزی، ابزارالات و تجهیزات کشاورزی و برخی محصولات فرآوری شده، بسته بندی شده و خشکبار می باشد. با این تنوع از محصولات میتوانیم قشر گسترده تری از مردم را تحت پوشش خود قرار دهیم. از اهداف مهم دیگر هربی کالا استاندارسازی و بسته بندی نهاده های کشاورزی تولید داخل مانند بذور گیاهان دارویی و فراوده های دارویی می باشد. در این مهم ما با تولید بذور شناسنامه دار و معرفی انها در قالب پوستر و اطلاعات علمی مجازی و در نهایت فروش و بسته بندی میخواهیم خریدار را از خرید خود راضی کنیم. ارائه محصولات مطابق با ویژگی های ذکر شده در بخش خصوصیات محصول از مهمترین تعهدات ما می باشد. هربی کالا در واقع اولین نوع از فروشگاه های مجازی موجود در شکل تخصصی و علمی می باشد. به گونه ای که میخواهد قدمی بالاتر و تخصصی تر در زمینه تامین نهاده های کشاورزی بردارد و با ارائه محصولاتی با شناسنامه مشخص مشتریان را در اعتماد به خرید اینترنتی ترغیب کند.

هربی کالا سعی دارد سیستم مناسبی در کسب رضایت مشتریان ایجاد کند. ما دنبال این نیستیم که با گسترش کار و افزایش تنوع محصولات کیفیت را فدای کمیت کنیم. فعالیت اصلی گردانندگان هربی کالا تولید گیاهان دارویی در مزرعه و سایر فعالیت های مرتبط می باشد اما با ایجاد چنین فضایی قصد دارند از مراجعه مستقیم مشتری به دفتر و شرکت جلوگیری کنند. اغلب مردم ایران علاقه خاصی به گیاهان دارویی دارند و دوست دارند در این مورد سوالاتی پرسیده  و اطلاعات خود را تکمیل تر کنند. انها دوست دارند بدانند چگونه میشود گیاهان دارویی را مانند گیاهان زینتی وارد محل زندگی خود کرد. انها وقتی با این واقعیت روبرو میشوند که میتوان گیاهان دارویی مانند آویشن را در گلدان یا آپارتمان داشت بسیار تعجب میکنند. ما در این سایت قصد داریم با ارائه بذور گیاهان دارویی در حد گرم، آنها را دعوت به کشت این گیاهان در خانه کنیم. این تجربه برای آنها بسیار شیرین خواهد بود اگر بتوانند از برگ تازه نعناع فلفلی یا آویشن باغی برای دمنوش های گیاهی استفاده کنند تا اینکه دمنوش را به صورت بسته بندی و خشک شده خریده و مصرف نمایند. هربی کالا برای خانواده های ایرانی برنامه های مفرح و تازه ای در راه دارد.

نحوه قیمت گذاری: قیمت هر محصولی بایستی مطابق ارزش واقعی آن باشد. اگر چنین نباشد مطمئنا مشتری در برخورد اول از خرید امتناع کرده و ذهنیت بدی نسبت به بازار پیدا میکند. در بازار دو نوع قیمت در دسترس مشتریان می باشد. قیمت خرده فروش و قیمت عمده فروشی. این دو قیمت متعلق به افراد مشخصی می باشد و هر فرد با توجه به میزان سفارشی که میگیرد قیمت مشخصی را در قبال آن می پردازد. هربی کالا سیاست مشخصی در این مورد دارد. هربی کالا سعی دارد تمام محصولات را با قیمت خرده فروشی ارائه کند و در صورت خرید عمده مشتریان میتوانند به مسئول روابط عمومی هربی کالا تماس گرفته و سفارش خرید عمده را دهند. در توضیحات هر محصول میزان عمده فروشی مشخص شده است و مشتریانیی که بیش از آن مقدار را خریداری کنند مشمول خرید با قیمت عمده میشوند. معمولا قیمت عمده سی درصد پایین تر از خرید با مقدار خرد می باشد.

نحوه عرضه محصولات: با توجه به تقاضای مشتریان مبنی بر اینکه انها نیازمند کمیت های کمتری از محصولات هستند، هربی کالا با تغییر رویه فروش خود همه محصولات را به حداقل کمیت بفروش می رساند و سعی دارد نیاز مشتریان را رفع کرده و نسبت به ارسال آنها اقدام کند. فروش بذور گیاهان با حداقل خرید یک گرم باعث شده است تا بسیاری از علاقمندان به کشت مقدار محدود بذر در باغچه های خانگی، ما را متعجب کنند. اینکه مردم ایران اینقدر علاقمند به داشتن گلدان گیاهان دارویی در کنار خود هستند نشان از اهمیت گیاهان دارویی برای انها و اهیمت داشتن موضوع سلامتی برا انها می باشد و این جای بسی خوشحالیست.

نحوه ارسال محصولات: محصولات کشاورزی میتوانند محل آلودگی و فساد باشند اما ما در هربی کالا از فروش محصولاتی که این قابلیت را دارند خودداری میکنیم و سعی ما بر این است تا در زمینه سلامتی هم وطنان خود احتیاط بیشتری داشته باشیم. بعد از خرید محصول توسط مشتری هزینه ارسال آن به مبلغ صد هزار ریال از مشتری دریافت میگردد و به مجموع فاکتور خرید اضافه میگردد. هزینه ارسال بر اساس هزینه های مصوب اداره پست بوده و به صورت سفارشی ارسال میگردد. پست سفارشی ارزان ترین نوع ارسال بوده و در عرض ۴ روز کار بسته را به مقصد مورد نظر می رساند. در صورتی که مشتریان در دریافت مرسوله عجله داشته باشند میتوانند تیک مربوط به نحوه ارسال را علامت زنند یا اینکه در محل پیام به مدیر فروشگاه پیام خود را گذاشته و از ارسال پیشتاز آن مطمئن باشند.

بسته بندی محصولات: هربی کالا بعد از تولید محصول و آماده سازی آن هر محصول را بر اساس شرایط خاص خود بسته بندی میکند حتی امکان کادوپیچی نیز توسط هربی کالا برای مشتریان تعبیه شده است. برای مثال قیسی درجه یک که محصولی خوراکی و جزو خشکبار می باشد در بسته بندی بهداشتی پلاستیکی و کارتن شده می باشد تا در مسیر حمل و نقل هیچ آسیبی به آن نرسد یا در مورد محصولاتی مانند بذر اگر مقدار آن کم باشد داخل پلاستیک و بسته بندی کارتنی کذاشته شده و در اداره پست از پاکت مخصوص حباب دار استفاده میشود.

نحوه خرید از هربی کالا: مشتریان برای خرید هر گونه محصول از هربی کالا بایستی ثبت نام کنند تا به عنوان عضوی از مجموعه هربی کالا از تخفیف و شرایط ویژه ان بهره مند گردند. شما میتوانید بدون ثبت نام نیز از هربی کالا خرید کنید اما وجود امار مربوط به خرید و اطلاعات شخصی شما میتواند به عنوان یک سند شما و ما را در ارائه بهتر محصولات و پیگیری وضعیت خرید یاری کند.

مدیر وبسایت هربی کالا: مدیر وبسایت فروشگاهی هربی کالا آقای مهدی قنبری می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تربیت مدرس تهران بوده و بعد از فارغ التحصیلی وارد کشت و کار گیاهان دارویی شده است. زمینه تحقیقاتی ایشان گیاهان دارویی و اثرات زیست بوم بر زیست توده می باشد و هم اکنون در تبریز و مرند مشغول قعالیت تولید بذر، عرقیجات، گیاهان دارویی و خشکبار می باشد. از فعالیت های علمی ایشان میتوان به تولید و چاپ ده ها مقاله داخلی و خارجی و چاب دو کتاب تخصصی در زمینه متابولیت های ثانویه گیاهان دارویی اشاره کرد.


لینک ورود به هربی کالا

.

درباره مهدی قنبری

سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر

2 Replies to “هربی کالا”

  1. Pingback: گیاهان دارویی و گلخانه|medicinal plant greenhouse

  2. Pingback: عرضه بذر گیاهان دارویی - گیاهان دارویی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

پاسخ معادله زیر را وارد کنید * مهلت سه دقیقه ای معادله به اتمام رسیده، جهت دریافت معادله جدید روی دکمه کناری آن کلیک کنید.