Loading...

راهنمای خرید از هربی کالا

راهنمای خرید از هربی کالا : هر کاری نیازمند راهنمایی برای راحت تر شدن و تسهیل در سرعت انجام آن می باشد. در این پست میخواهیم نحوه خرید از سایت هربی کالا را به صورت تصویری توضیح دهیم. سعی میکنیم در کوتاهترین توضیح روش خرید از هربی کالا را شرح دهیم. مراحل زیر را به دقت مطالعه کنید.

پیش مرحله: قبل از هر گونه خرید سعی کنید در سایت هربی کالا ثبت نام کنید. ثبت نام بسیار آسان می باشد و این امر ضروری می باشد (تصویر شماره یک و دوم).

17 18

مرحله اول: وارد سایت هربی کالا میشوید و در بخش محصولات، بر بروی محصول مورد نظر خود کلیک میکنید. ما برای اینکار میخواهیم یک محصول را به صورت آزمایشی خرید کنیم. این محصول بذر گیاه دارویی مریم گلی می باشد. بر روی محصول بذر مریم گلی کلیک میکنید (تصویر شماره سوم). 3

مرحله دوم: در این بخش وارد صفحه محصول مریم گلی میشوید. در این صفحه تمام توضیحات مربوط به محصول به صورت مفصل آورده شده است. در این مرحله بعد از مطالعه خصوصیات محصول برای تعیین مقدار مورد نیاز سمت چپ صفحه را میبینید که دو علامت مثبت و منفی دیده میشود. آن علامت ها نشان میدهد که میتوانید میزان خرید خود را به واحدی که در بالای آن آورده شده است خرید کنید. برای محصول مریم گلی و سایر بذور این واحد گرم می باشد. بعد از تعیین این مقدار بر روی منو آبی رنگ افزودن به سبد خرید کلیک می کنید و وارد صفحه بعدی که نشان دهنده خلاصه خرید شما می باشد میشوید (تصویر شماره چهارم).

4

مرحله سوم: در این مرحله خلاصه خرید خودتون رو میبینید و بعد از چک کردن تمامی خرید ها از نظر قیمت و مقدار خریداری شده منو سبز رنگ پرداخت نهایی را زده و وارد صفحه تعیین آدرس پستی میشوید (تصویر شماره پنجم). در این مرحله اگر نیازی باشد میتوانید ادرس جدیدی وارد کنید تا مرسوله به آدرس جدید ارسال گردد.

5

مرحله چهارم: در این مرحله دو مورد اهمیت دارد. مورد اول اینکه آیا میخواهید خرید شما کادو پیچی شود یا نه! اگر میخواهید محصول خریداری شده کادو پیچی شود تیک آن را میزنید در غیر این صورت خالی میماند. هزینه کادو پیچی ۵ هزار تومن می باشد و به مجموع هزینه های شما اضافه میگردد. مورد دوم موافقت با شرایط ارسال و قوانین سایت هربی کالا می باشد که اجباری می باشد. بعد از این دو مورد بر روی منو سبز پرداخت نهایی کلیک میکنید و وارد مرحله بعدی که انتخاب روش پرداخت می باشد میشوید (تصویر شماره ششم).

6

مرحله پنجم: در این مرحله تعیین میکنید که آیا میخواهید مبلغ مورد نظر از طریق فیش بانکی پرداخت شود یا از طریق سیستم پرداخت اینترنتی! اگر روش پرداخت از طریق فیش بانکی را انتخاب کردید وارد صفحه میشوید که از شما میخواهد با مطالعه خلاصه خرید، سفارش خود را تایید کنید. در این مرحله شما از منو سبز رنگ » من سفارشم را تائید میکنم « سفارش خود را تائید میکنید (تصویر شماره یک). بعد از اینکه سفارش خود را تائید کردید پیامی مبنی  برا اینکه سفارش شما تائید شده است دریافت میکنید و برای پرداخت مبلغ از طریق بانک اقدام میکنید و تصویر فیش یا کد فیش واریزی را برای ما از طریق ایمیل mahdi768@gmail.com یا آی دی تلگرام @mahdimah1 ارسال میکنید و منتظر دریافت کالا درب منزل خود می مانید (تصویر شماره هشتم و الف و ب).

7

 8

20

19

ولی اگر پرداخت از طریق اینترنتی و آنلاین را انتخاب میکنید منو » پرداخت با کار تهای اعتباری / نقدی بانکهای عضو شتاب توسط دروازه پرداخت زرین پال « را انتخاب میکنید. در این صورت وارد صفحه زرین پال میشوید و روی منو سبز رنگ » واریز از طریق کارت های شتاب « کلیک میکنید (تصویر شماره هشتم و نهم).

9

مرحله ششم: در این مرحله وارد صفحه بانک میشوید و باید با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود از طریق آنلاین مبلغ را واریز کنید و پیامی مبنی بر تایید سفارش خود دریافت میکنید و منتظر ارسال محصول خریداری شده در درب منزل خود بمانید (تصویر شماره دهم).

10

.

.

درباره مهدی قنبری

سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

پاسخ معادله زیر را وارد کنید * مهلت سه دقیقه ای معادله به اتمام رسیده، جهت دریافت معادله جدید روی دکمه کناری آن کلیک کنید.