Loading...

فروش سنبل الطیب دارویی

فروش سنبل الطیب دارویی

فروش سنبل الطیب دارویی

فروش سنبل الطیب دارویی: سنبل الطیب گیاهی بسیار ارزشمند می باشد و دارای دو گونه هندی (ریشه سیاه رنگ) و نوع آلمانی یا افیسسنال می باشد که دارای رنگ ریشه خشک شده سفید تا خاکستری می باشد. ما در تبریز هر سال محصول سنبل الطیب را در شروع فصل پاییز برداشت می کنیم و بعد از برداشت و شستشوی خاک آنرا به صورت طبیعی در هوای آزاد خشک میکنیم. استفاده از خشک کن های صنعتی از کیفیت دارویی محصول می کاهد بنابراین ما هرگز بعد از یک تجربه در سالهای پیش دیگر از روش صنعتی برای خشکانیدن ریشه از خاک در آورده شده استفاده نمیکنیم.

بررسی های بوم شناختی در منطقه ایران نشان میدهد که گونه آلمانی در منطقه میشو داغ مرند از توابع استان آذربایجان شرقی به صورت وحشی رشد و نمو میکند و در واقع سنبل الطیب بومی مرند و ایران می باشد و در منطقه آذربایجان دارای بالاترین در صد اسانس و ترکیبات دارویی می باشد. مدت هشت سال است که کشت سنبل الطیب ار برنامه کشت و کار گیاهان دارویی ما خارج نشده است و این باعث شده است بهترین عملکرد و کیفیت را در پرورش سنبل الطیب داشته باشیم.

فروش سنبل الطیب دارویی

امسال نیز مانند سالهای قبل در شروع فصل سرما عملیات برداشت سنبل الطیب همزمان با زرد شدن برگ درختان شروع شد و برداشت به صورت کامل انجام گرفت و محصول بعد از جمع آوری و شستشو و خشک کردن در بسته بندی های کارتنی و ده کیلویی آماده عرضه به بازار و فروش شده است. لذا از آن دسته از عزیزانی که متقاضی این محصول ارزشمند هستند میخواهیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول و شرایط خرید و فروش با شماره تلفن ۰۹۱۴۴۹۳۶۱۳۳ متعلق به مهندس قنبری تماس حاصل فرمایند. موجودی فعلی بار در انبار ۵۰۰ کیلوگرم می باشد و تصویر بار جهت روست اولیه در زیر آورده شده است.

خرید بذر سنبل الطیب

تهیه و تنظیم

  • تهیه و تنظیم از هربال مارکت
  • نویسنده دستورکاشت: مهندس قنبری
  • عنوان مقاله: فروش سنبل الطیب دارویی
  • هربال مارکت را در پیج اینستاگرام دنبال کنید.

 

درباره مهدی قنبری

سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

پاسخ معادله زیر را وارد کنید * مهلت سه دقیقه ای معادله به اتمام رسیده، جهت دریافت معادله جدید روی دکمه کناری آن کلیک کنید.