Loading...

گیاهان دارویی و کبد چرب، شبدر قرمز

گیاهان دارویی و کبد چرب، شبدر قرمز

گیاهان دارویی و کبد چرب، شبدر قرمز : شبدر قرمز یکی دیگر از گیاهان موثر برای تمیز کردن خون است. این ماده می تواند با موفقیت ضایعات را از جریان خون دفع کند. در نتیجه از روند سم زدایی حمایت می کند.

این تونیک قدرتمند همچنین در تخریب سموم در سیستم لنفاوی نقش داشته و باعث می شود این مواد از طریق عرق کردن از بدن خارج شوند. در واقع، مصرف شبدر قرمز فلزات سنگین و مسموم شیمیایی، از جمله سمومی که از طریق استفاده از دارو وارد بدن می شوند را تمیز می کند. این گیاه تولید صفرا را برای تجزیه بیشتر چربی در بدن تحریک می کند. شبدر قرمز یک منبع غنی از مواد مغذی زیر است.

منیزیم

مس

کلسیم

کروم

آهن

فسفر

پلی فنل ها

پلی ساکارید ها

ویتامین A

ویتامین C

ویتامین B کمپلکس

روش استفاده از شبدر قرمز

–         یک قاشق چای خوری شبدر قرمز خشک را به یک فنجان آب جوش اضافه کنید.

–         پوشش روی فنجان را ۱۵ دقیقه بگذارید تا چای دم بکشد.

–         به مدت یک هفته هر روز سه فنجان از این چای گیاهی بخورید.

توجه: شبدر قرمز می تواند بر روی داروهای دیگر تاثیر بگذارد، قبل از مصرف این گیاه، با پزشک خود مشورت کنید. همچنین ممکن است برای افرادی که از بیماری های حساس به هورمون رنج می برند مناسب نباشد.

مقالات مکمل

گیاهان دارویی و کبد چرب، گزنه

گیاهان دارویی و کبد چرب، سیر

گیاهان دارویی و کبد چرب، زنجبیل

تهیه و تنظیم از هربال مارکت

انتشار مقاله با ذکر منبع و نام نویسنده بلامانع است

درباره مهدی قنبری

سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

پاسخ معادله زیر را وارد کنید * مهلت سه دقیقه ای معادله به اتمام رسیده، جهت دریافت معادله جدید روی دکمه کناری آن کلیک کنید.