بیشتر
امروز شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ شما در وب سایت هربال مارکت هستید

فروش به لیموی اعلا در سه درجه

قیمت به لیمو درجه یک

فروش به لیموی اعلا در سه درجه

بدین وسیله به اطلاع متقاضیان و دوستان محترم می رسانیم که به لیمو در سه درجه به فروش می رسد. به لیمو محصول مناطق مختلف ایران میباشد و در کیفیت های متفاوت می باشد. به لیمو در چند منطقه از کشور تولید میشود. شمال، شیراز، اردبیل و ایلام و یاسوج از مناطقی هستند که به تولید به لیمو میپردازند. البته مناطقی از استان مرکزی، تهران و گچساران نیز در این مناطق قرار دارند. ورامین تهران از جمله مناطقی می باشد که کیفیت به لیمو آنجا قابلیت صادرات و بسته بندی را دارد. بزرگترین مصرف کننده این گیاه دارویی تهران و مشهد مقدس می باشد.

خرید و فروش به لیمو

به لیموی شیراز
فروش به لیموی شیراز

فروش به لیموی اعلا در سه درجه

بدین وسیله به اطلاع دوستان و متقاضیان محترم میرسانم مقداری به لیموی خالص آماده فروش می باشد. تصاویر زیر مربوط به بار به لیمو می باشد. از متقاضیان محترم تقاضا میگردد با شماره تلفن های وبلاگ تماس حاصل فرمایند. گیاه دارویی به لیمو را تقریبا همه فعالین در حوزه گیاهان دارویی می شناسند. همچنین مطمئنا در مورد این گیاه و ارزش دارویی آن  اطلاعات کافی را دارند. در این مقاله میخواهم در مورد اتفاقاتی که در مرحله برداشت، فروش همچنین حمل و نقل این گیاه رخ میدهد کمی صحبت کنیم و از جزئیات آن شما را نیز مطلع کنیم.

به لیموی تبریز

.

مطلب چه طور بود؟
1292 بازدید بازار گیاهان دارویی, گیاهان دارویی مهدی قنبری شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
مهدی قنبری
این نوشته توسط مهدی قنبری ارسال شده است.تعداد نوشته ها : 257
سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی و همچنین تولید خشکبار طبیعی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر
دیدگاه خود را بنویسید
بدون دیدگاه