خانه بازار گیاهان دارویی عرضه بذر گیاهان دارویی

عرضه بذر گیاهان دارویی

عرضه بذر گیاهان دارویی : بدین وسیله به اطلاع کشاورزان محترم و فعال در زمینه کشت و کار گیاهان دارویی می رساند مجموعه کشت و کار هربال مارکت با توجه به ارتباطاتی که در سرتاسر کشور با تولیدکنندگان و درست اندرکاران کشت و کار در زمینه گیاهان دارویی ایجاد کرده است و همچنین سابقه 8 ساله در تولید نشا و  بذر و نهاده های کشاورزی میتواند امکانات مورد نیاز شما را با کیفیت بالا عرضه کند.

مجموعه ما تولید کننده مستقیم بوده و در زمینه نشا، بذر و خود محصول گیاه دارویی سابقه فعالیت هشت ساله دارد. در این راستا در نظر داریم برای افزایش سطح زیر کشت انواع گیاهان دارویی، بذور گیاهان دارویی را با مقدام کم تا زیاد در اختیار کشاورزان و مردم علاقمند قرار دهد. شرکت بیش از 25 نوع بذر گیاه دارویی را در بسته بندی های مناسب اماده عرضه کرده است و میتواند نیاز شما در این زمینه را مرتفع کند. کیفیت بذر ذر ایران از دو فاکتور درصد خلوص و درصد جوانه زنی بذر تبعیت میکند. ما در شرکت خود سعی داریم بذری در اختیار شما قرار دهیم که دارای بالاترین کیفیت بوده و بتواند انتظارات شما را برآورده کند. از بزرگترین مشکلات علاقمندان در تهیه بذور گیاهان دارویی که اغلب کمیاب یا نایاب هستند عرضه نشدن آن در سطح شهرها می باشد از این رو ما برای رفع این مشکل از طریق فروش آنلاین خواسته ایم که این مشکل را حل کنیم. یعنی شما به عنوان خریدار بذر گیاه دارویی با مراجعه به سایت فروشگاهی ما یعنی هربی کالا از منو بالایی وارد بخش بذر شده و با انتخاب بذور مورد نظر خود خریدی با آرامش خواهید داشت. برای موفقیت در خرید هم میتوانید در سایت ثبت نام کنید هم میتوانید بعنوان مهمام خرید انجام دهید. در هر دو صورت باید مشخصات خود را به صورت کامل وارد کنید تا ما بتوانیم به راحتی مرسوله خریداری شده را برای شما ارسال کنیم.

ما در هربی کالا مقیاس خرید را بر اساس گرم برنامه ریزی کرده ایم تا شما به راحتی در حد نیاز خرید کنید. هربی کالا سعی دارد در آینده بذور گیاهان زینتی و سبزیجات را نیز در لیست فروش خود اضافه کند. این اتفاق به شما کمک میکند تا خریدی کامل داشته باشید. با تشکر

لیست بذور گیاهان دارویی موجود را میتوانید در لیست زیر مشاهده کنید در صورتی که میخواهید خرید کنید میتوانید با شماره تماس 09144936133 و 09380626822 ارتباط برقرار کرده و بذر خود را خریداری کنید. در صورتی که خرید در اندازه زیر 100 گرم داریم به سایت هربی کالا بخش بذر مراجعه کرده و از انجا آنلاین خرید کنید یا اینکه لیست بذور درخواستی را به همراه مقدار به شماره های بالا پیامک کنید تا مسئول فروش هربال مارکت با شما تماس گرفته و سفارش شما را ثبت کند.

برای راحتی و تسریع در کار میتوانید هزینه بذور درخواستی را محاسبه کرده و به همراه 9 هزار تومان هزینه ارسال به شماره کارت زیر نزد بانک ملی بنام مهدی قنبری واریز کرده و اطلاع دهید مطمئنا مسئول فروش ما با شما تماس گرفته و سفارش شما را ثبت خواهند کرد. بعد از ثبت سفارش بذور در حداکثر 4 روز کاری به درب منزل شما یا محلی که آدرس آن را فرستاده اید می رسد.


شماره کارت 6037997219892784


لیست بذور گیاهان دارویی هربی کالا

 .

6 پاسخ به “عرضه بذر گیاهان دارویی”

  1. سلام. من دنبال يك مشتري براي گل محمدي به صورت عمده ميگردم لطفا راهنماييم كند. با تشكر

  2. سلام.وقتتون بخیر
    میحاستم 200تانهال گل محمدی مرغوب پربازده جهت کاشت اولیه تومنطقه خراسان.تربت جام تهیه کنم.ایافروشنده ای سراغ دارین?ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *