Loading...

نشای سنبل الطیب

نشای سنبل الطیب

نشای سنبل الطیب

فروش نشای سنبل الطیب: نشا بسیار مرغوب گیاه دارویی سنبل الطیب به فروش میرسد. نشا مناسب گیاهان دارویی در بالا بردن تولید مزرعه گیاهان دارویی شما بسیار موثر است. با یک تماس میتوانید مناسب ترین نشا گیاه سنبل الطیب را دراختیار داشته باشید. نشای تولید شده از بذر گونه افیسینالیس بوده و صددر صد خالص و بدون علف هرز می باشد. طول و اندازه نشا متوسط در جد ۱۵ سانتیمتر بوده و دارای طوقه سالم و عاری از بیماری و قارچ می باشد. بسته بندی نشا به صوزت جعبه ای بوده و نشا قادر است در محیط سایه و تاریک به مدت یک هفته بدون آسیب بماند. مطمئنا بهترین زمان برای کشت نشا سریعتری زمان بعد از دراوردن نشا از حزانه می باشد و هر قدر این مدت را طولانی تر کنیم از میزان گیرایی نشا در زمین اصلی کاسته می شود.

نشای سنبل الطیب

خرید بذر سنبل الطیب

شما میتوانید بذر سنبل الطیب را به صورت آنلاین از لینک بذر سنبل الطیب خریداری کنید.

درباره مهدی قنبری

سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر

One Reply to “نشای سنبل الطیب”

  1. علاقه مند به کشاورزی

    Reply

    باسلام من به کاشت گیاهان علاقه مندم وخیلی از گباهان رابه صورت گلدان درمنزل دارم ..خواستم بذر استریا تهیه کنم به مقدار خیلی خیلی کم چون میخوام درگلدان بکارم برای آزمایش سازگاری یاعدم سارگاری با آب وهوای محل زندگی ام …خواهشمندم راهنمایی کنید ازکجا تهیه کنم ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *