Loading...

پک بذر گیاهان دارویی هربال مارکت

پک بذر گیاهان دارویی هربال مارکت

پک بذر گیاهان دارویی هربال مارکت

امروزه بذور گیاهان دارویی مصارف متعددی دارند. از این رو تامین بهترین بذر با کیفیت کاشتی و تولید محصول گیاهان دارویی دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. تولید بذر در هر کشوری با توجه به نیاز کشاورزان و اقلیم موجود در آن منطقه اختصاصات خاص خود را دارد. اقلیم های کشاورزی و شرایط حاکم در هر منطقه ای تعیین میکند که چه گیاهی با چه رقمی قدرت رشد و تولید محصول خوبی میتواند داشته باشد. گاهی این سوال پیش می آید که آیا بذری که خریداری شده است قابلیت کشت و کار در آن منطقه را دارد؟ بر اساس همین شرایط باید بذری در اختیار کشاورز قرار گیرد که بدون دغدغه آن را کاشته و منتظر برداشت محصول باشد. امروز ما شما را با محصولی کاملا بومی به نام پک بذر گیاهان دارویی هربال مارکت آشنا خواهیم کرد.

مادر هربال مارکت برای افزایش فرهنگ کشت و کار گیاهان دارویی در بین خانواده های ایرانی اقدام به تولید و تهیه پک بذر گیاهان دارویی کرده ایم. این پک شامل ۱۵۰ پاکت بذر کوچک می باشد. همانطور که در تصاویر می بینید این پک شامل ۱۵ نوع گیاه دارویی می باشد. ما در داخل این پک از هر نوع بذر گیاه دارویی ۱۰ تکرار گذاشته ایم. و با هر پاکت میشود ده گلدان کاشت. تعداد بذر در این پاکت حداقل ۲۰ عدد می باشد ولی در برخی بذور مانند اویشن، زوفا، بادرنجبویه و برخی دیگر بیش از ۱۰۰ عدد بذر می باشد.

توضیحات محصول

تعداد پاکت بذر در پک  ۱۵۰ عدد پاکت کوچک می باشد. تعداد بذر داخل هر پاکت در گیاهان دارویی متفاوت می باشد و از ۲۰ عدد تا ۲۰۰ عدد متغییر می باشد. تنوع گیاهان دارویی داخل پک، بذر ۱۵ گیاه دارویی به صورت بسته بندی کوچک داخل پک قرار گرفته است. این بذور شامل گیاهان دارویی زیر می باشند. شما با هر پاکت میتوانید تا ۷ گلدان بکارید.

 1. مریم گلی
 2. آویشن باغی
 3. اسطوخودوس
 4. بادرنجبویه
 5. بادرشبی
 6. ختمی دارویی سفید
 7. زوفا
 8. سرخارگل
 9. گل گاوزبان ایرانی
 10. گاوزبان اروپایی
 11. آرتیشو
 12. همیشه بهار
 13. چای ترش
 14. مرزنجوش
 15. بابونه

توضیحات تکمیلی در مورد پک بذر گیاهان دارویی هربال مارکت

خلوص بذور بسته بندی شده ۱۰۰ درصد می باشد. و سعی شده است تا از بهترین بذور موجود در ایران و  وارداتی استفاده گردد. دستورالعمل کشت همه بذور گیاهان دارویی داخل پاکت گذاشته شده است. تاریخ تولید تمام بذور مورد استفاده در هربال مارکت برای سال اخیر بوده و تقریبا هیچ نوع بذری تا فروردین سال جدید در انبار نمی ماند و تمام بذور تولید سال جاری هستند و تا دو سال قوه نامیه خود را به نحو مطلوب حفظ میکنند.

ارسال بذر

ارسال محصولا در هربال مارکت از سه طریق انجام میگیرد

 • پست سفارشی ۳ تا ۴ روز
 • پیک موتوری در تهران ۱ روزه
 • از طریق باربری ۱ روزه

قیمت پک بذر گیاهان دارویی هربال مارکت

قیمت فروش هر پک ۲۲۵ هزار تومن می باشد. هزینه ارسال ۱۰ هزار تومن می باشد. شما میتوانید با واریز مبالغ تعریف شده به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۱۹۸۹۲۷۸۴ بنام مهدی قنبری بانک ملی پک را خریداری کرده و آنرا به صورت پستی درب منزل خود دریافت کنید. بعد از واریز آدرس و کد پستی خود را به همراه نام خانوادگی خود به شماره تلفن ۰۹۱۴۴۹۳۶۱۳۳ پیامک کنید.

خرید آنلاین پک بذر گیاهان دارویی

درباره مهدی قنبری

سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

پاسخ معادله زیر را وارد کنید * مهلت سه دقیقه ای معادله به اتمام رسیده، جهت دریافت معادله جدید روی دکمه کناری آن کلیک کنید.