پک بذر گیاهان دارویی هربال مارکت

بذر گیاهان دارویی مقالات هربی کالا فروش آنلاین بذر

محصول بذر گیاهان دارویی هربال مارکت

پک بذر گیاهان دارویی هربال مارکت : امروزه بذور گیاهان دارویی مصارف متعددی دارند. از این رو تامین بهترین بذر با کیفیت کاشتی و تولید محصول گیاهان دارویی دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. تولید بذر در هر کشوری با توجه به نیاز کشاورزان و اقلیم موجود در آن منطقه اختصاصات خاص خود را دارد. اقلیم های کشاورزی و شرایط حاکم در هر منطقه ای تعیین میکند که چه گیاهی با چه رقمی قدرت رشد و تولید محصول خوبی میتواند داشته باشد. گاهی این سوال پیش می آید که آیا بذری که خریداری شده است قابلیت کشت و کارپک بذر گیاهان دارویی در آن منطقه را دارد؟ بر اساس همین شرایط باید بذری در اختیار کشاورز قرار گیرد که بدون دغدغه آن را کاشته و منتظر برداشت محصول باشد.

مادر هربال مارکت برای افزایش فرهنگ کشت و کار گیاهان دارویی در بین خانواده های ایرانی اقدام به تولید و تهیه پک بذر گیاهان دارویی کرده ایم. این پک شامل 150 پاکت بذر کوچک می باشد. همانطور که در تصاویر می بینید این پک شامل 15 نوع گیاه دارویی می باشد. ما در داخل این پک از هر نوع بذر گیاه دارویی 10 تکرار گذاشته ایم. و با هر پاکت میشود ده گلدان کاشت. تعداد بذر در این پاکت حداقل 20 عدد می باشد ولی در برخی بذور مانند اویشن، زوفا، بادرنجبویه و برخی دیگر بیش از 100 عدد بذر می باشد.

توضیحات محصول

تعداد پاکت بذر در پک: 150 عدد پاکت کوچک

تعداد بذر داخل هر پاکت: در گیاهان دارویی متفاوت می باشد. از 20 عدد تا 1000 عدد متغییر می باشد.

تنوع گیاهان دارویی داخل پک: بذر 15 گیاه دارویی به صورت بسته بندی کوچک داخل پک قرار گرفته است. این بذور شامل گیاهان دارویی زیر می باشند.

– مریم گلی

– آویشن باغی

– اسطوخودوس

– بادرنجبویه

– بادرشبی

– ختمی دارویی سفید

– زوفا

– سرخارگل

– گل گاوزبان ایرانی

– گاوزبان اروپایی

– آرتیشو

– همیشه بهار

– چای ترش

– مرزنجوش

– بابونه

خلوص بذور بسته بندی شده 100 درصد می باشد. و سعی شده است تا از بهترین بذور موجود در ایران و  وارداتی استفاده گردد.

دستورالعمل کشت همه بذور گیاهان دارویی داخل پاکت گذاشته شده است.

تاریخ تولید تمام بذور مورد استفاده در هربال مارکت برای سال اخیر بوده و تقریبا هیچ نوع بذری تا فروردین سال جدید در انبار نمی ماند و تمام بذور تولید سال جاری هستند و تا دو سال قوه نامیه خود را به نحو مطلوب حفظ میکنند.


خرید آنلاین پک بذور گیاهان دارویی از هربی کالا


ارسال بذر: شما میتوانید با مراجعه به دفتر شرکت واقع در تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی، خیابان خواجه نصیر طوسی، پلاک 219، طبقه پنجم واحد 9 پک را به صورت مستقیم خریداری کنید. یا اینکه با واریز مبلغ به شماره حساب ما آنرا به صورت پستی دریافت کنید.

قیمت پک بذر گیاهان دارویی: قیمت فروش هر پک 210 هزار تومن می باشد. هزینه ارسال 10 هزار تومن می باشد. شما میتوانید با واریز مبالغ تعریف شده به شماره کارت 6037997219892784 بنام مهدی قنبری بانک ملی پک را خریداری کرده و آنرا به صورت پستی درب منزل خود دریافت کنید. بعد از واریز آدرس و کد پستی خود را به همراه نام خانوادگی خود به شماره تلفن 09144936133 پیامک کنید.

بذر اسطوخودوس

.

Herbal-Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *