Loading...

لیست بذور گیاهان دارویی موجود

لیست بذور گیاهان دارویی موجود : بدین وسیله به اطلاع تمام متقاضیان محترم می رسانیم که مجموعه هربال مارکت در سال ۱۳۹۶ بذور جدیدی را به لیست محصولات خود افزوده است که از شما دعوت میکنم با دانلود لیست زیر آنها را مطالعه کنید.

بذور گیاهان دارویی آورده شده در لیست کاملا از نظر کیفیت تضمینی بوده و خواهشمندم برای موفقیت در کشت و کار، از دستور کاشت آنها استفاده کنید. بذور عرضه شده در هربال مارکت قبل از فروش توسط کارشناس مرکز از نظر کیفیت و درصد جوانه زنی تست شده و بذور سالم برای فروش و ارسال به مشتری بسته بندی میگردد. هیچ بذر غیر سالمی جهت فروش و ارسال بسته بندی نمیشود.

برای خرید بذر در اوزان مختلف میتوانید با مراجعه به سایت هربی کالا خرید آنلاین انجام دهید.

فروش بذر در سه صورت در هربال مارکت انجام میگیرد

فروش پاکتی: این فروش برای ۱۵ نوع بذر می باشد و بقیه بذور پاکتی بسته بندی نشده اند.

فروش گرمی: این فروش برای همه انواع بذر موجود امکان پذیر می باشد. تنها کافیست از هربی کالا خرید کنید و بصورت آنلاین پرداخت کرده و منتظر رسیدن بذر خریداری شده خود باشید.

فروش عمده: این فروش برای تمام بذور موجود در هربال مارکت امکانپذیر می باشد. فروش عمده به بالاتر از ۱۰۰ گرم در هر بذر گفته میشود. برای خرید عمده حتما با شماره تلفنهای ۰۲۱۷۷۵۲۶۷۴۲ یا ۰۹۳۸۰۶۲۶۸۲۲ و ۰۹۱۴۴۹۳۶۱۳۳ تماس حاصل فرمایید.

دانلود لیست بذورگیاهان دارویی هربال مارکت

 

 

بذر گیاهان دارویی ایران

 

درباره مهدی قنبری

سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر

3 Replies to “لیست بذور گیاهان دارویی موجود”

  1. Pingback: خرید و فروش گیاهان دارویی – بذر گیاهان دارویی بذور گیاهان دارویی, فروش بذر گیاهان دارویی, بذر اسطوخودوس, بذر استویا, بذر مریم گلی, بذر

  2. Pingback: آشنایی کامل با گیاه دارویی رازک, رازک گیاه داروی رازک خواص رازک بذر رازک بذر گیاهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

پاسخ معادله زیر را وارد کنید * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.