Loading...

گیاهان دارویی و کبد چرب، گزنه

گیاهان دارویی و کبد چرب، گزنه

گیاهان دارویی و کبد چرب، گزنه : گزنه از کلیه ها و کبد شما در روند سم زدایی پشتیبانی می کند. همچنین سیستم لنفاوی را تحریک می کند. این گیاه یک دیورتیک طبیعی است. به این معنی که حذف ضایعات التهابی را تشویق می کند و روند سم زدایی ها را از طریق ادرار ترویج می دهد. گزنه همچنین مقدار زیادی ویتامین C دارد که ماده مغذی مهمی برای حمایت از مراحل مختلف سم زدایی از کبد است.

یک قاشق غذاخوری گزنه خشک شده را به یک فنجان آب گرم اضافه کنید. پنج دقیقه این گیاه را با بستن در فنجان دم کنید. چای را صاف کرده و کمی عسل به آن اضافه کنید. دو یا سه بار در روز به مدت یک هفته از این چای استفاده کنید.

نکته: از لمس کردن برگ ها گزنه با دست اجتناب کنید، زیرا تیغ های ریز در آن می تواند پوست شما را تحریک کند.

مقالات مکمل

گیاهان دارویی و کبد چرب، شبدر قرمز

گیاهان دارویی و کبد چرب، سیر

گیاهان دارویی و کبد چرب، زنجبیل

تهیه و تنظیم از هربال مارکت

انتشار مقاله با ذکر منبع و نام نویسنده بلامانع است

درباره مهدی قنبری

سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر

One Reply to “گیاهان دارویی و کبد چرب، گزنه”

  1. Pingback: گیاهان دارویی و کبد چرب، زنجبیل, خواص زنجبیلخرید زنجبیل, درمان کبد چرب با زنجبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

پاسخ معادله زیر را وارد کنید * مهلت سه دقیقه ای معادله به اتمام رسیده، جهت دریافت معادله جدید روی دکمه کناری آن کلیک کنید.