بیشتر
امروز پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ شما در وب سایت هربال مارکت هستید

آیا گیاهان دارویی بکاریم؟

آیا گیاهان دارویی بکاریم؟

در این پست می خواهم در مورد چیزی حرف بزنم که مطمئنا جواب بسیاری سوالات آنهایی می باشد که میخواهند اطلاعاتی در مورد کشت و کار گیاهان دارویی کسب کنند. من در این پست میخواهم به این سوال جواب دهم که آیا کشت گیاهان دارویی مقرون به صرفه هست یا نه؟ باور کنید من این قدرت را ندارم که به همه دوستان مشاوره بدهم. ما فقط برای دوستانی که مشتری ما هستند مشاوره رایگاه میدهیم و در غیر این مورد باید هزینه مشاوره را تقبل کنید تا ما هم با مشغله زیادی که داریم برای شما وقت بزاریم و کامل با سوالات شما جواب دهیم.

اما از انجایی که دوستان تمایلی برای صرف هزینه جهت گرفتن مشاوره ندارند لذا حق مشاوره بهانه ای شده است تا به وسیله آن بتوانیم از دادن مشاوره رایگان امتناع کنیم. مردم ایران و آنهایی که علاقمند کشت و کار گیاهان دارویی هستید باید بدانید که ما در بدست آوردن این اطلاعات زحمت بسیاری کشیده ایم و هزینه های زیادی داده ایم مهمترین هزینه صرف وقت و عمر خودمون بوده پس از شما خواهش دارم به ما حق دهید که نخواهیم رایگان مشاوره دهیم. این موضوع چیزی نیست که بشود آن را الی الله و رایگان عرضه نمود. پس برای اینکه شما با قاطعیت تصمیم بگیرید من این مقاله را مینویسم تا بعد از مطالعه اون به راحتی تصمیم بگیرید آیا این حرفه آنچیزی هست که شما دنبال آن هستید یا نه!

این فایل را به پاسخگویی در این زمینه اختصاص داده ایم. در فایل به عناوین زیر پرداخته ایم…

  1. گیاهان دارویی و محدودیت های کشت و کار آن
  2. بازاریابی در کجای مراحل کشت و کار گیاهان دارویی قرار دارد؟
  3. مولفه های تصمیم گیری برای کشت و کار گیاهان دارویی
  4. توصیه ما؟

غیر از مباحث بالا مفاهیم دیگری نیز در این فایل آمده است. شما رو به شنیدن این فایل صوتی دعوت میکنم. از شما خواهش دارم نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه مطالب سایت با ما در میان بگذارید.

اگر سوالی دارید که ما میتوانیم به آنها پاسخ دهیم آن را با ما در میان بگذارید تا جواب داده بشه.

دانلود فایل صورتی با کیفیت ۱۲۸Kbps

مطلب چه طور بود؟
87 بازدید فایل های صوتی, کشت و کار گیاهان دارویی مهدی قنبری پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
مهدی قنبری
این نوشته توسط مهدی قنبری ارسال شده است.تعداد نوشته ها : 257
سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی و همچنین تولید خشکبار طبیعی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر
دیدگاه خود را بنویسید
بدون دیدگاه