بیشتر
امروز شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ شما در وب سایت هربال مارکت هستید

فروش رازک

فروش رازک

رازک از جمله گیاهان دارویی مهم و ارزشمند می باشد که هر ساله توسط کشاورزان ایران عزیز تولید، خشک و بفروش می رسد. این گیاه دارویی یکی از گیاهانی می باشد که برای افزایش آرامش بدن مورد استفاده قرار می گیرد. تاثیرات دارویی رازک بسیار زیاد می باشد. طعم مطبوع و بی نظیر همه دلستر های موجود در بازار بخاطر رازک می باشد. دمنوش رازک با اینکه بسیار تلخ و تند است اما اثرات درمانی قابل توجهی از خود نشان میدهد. ضد نفخ بوده و با مصرف دمنوش اون میتونید از شر نفخ رهایی پیدا کنید.

تولید و کشت و کار گیاه دارویی رازک طی ده سال اخیر افزایش زیادی پیدا کرده است و امسال با اینکه سطح زیر کشت این محصول در کشور به صورت عمودی افزایش یافته بود اما با همه این اوصاف نتوانست باز هم در تامین تقاضای داخلی موفق گردد. رازک یک گیاه چند ساله می باشد که شرایط کشت و پرورش آن بسیار متفاوت از انچه ما در اغلب گیاهان دارویی می بینیم هست. رازک گیاهی شبیه به بقیه پیچ ها می باشد که به دور هر چیزی که در اطرافش باشد میپیچد. یعنی مانند خیار گلخانه ای نیازمند داربست می باشد تا گیاه برای تولید بهتر گل آذین ماده و نر به دور آن پیچیده و بالا رود. در کشور مجارستان که مهد تولید رازک می باشد گاها ستونهایی با ارتفاع ۱۳ متر برای انتقال و هدایت رازک استفاده میگردد. ما نیز به کشت و تولید رازک در تبریز مشغول هستیم و این کار رو در کشت مخلوط با باغات سیب و گلابی انجام داده ایم. کشت و کار رازک به رسیدگی دائم نیاز دارد و معمولا فصل گلدهی و برداشت مزرعه رازک به پاییز خورده و سرمای هوا اذیت میکند.

میزان تولید ما محدود می باشد ولی کیفیت تولید ما بسیار بالا می باشد گلهایی درشت و بسیار پر عطر که در همون چند دقیقه اول انسان کمی سر درد خفیفی میگیرد و سپس به آرامش خوبی می رسد. بار موجود بسیار خالص و اعلا می باشد. برای خرید این گیاه دارویی ارزشمند هم به صورت عمده و هم بصورت خرده میتواند از دو راه اقدام کنید.

راه اول: خرید آنلاین از سایت فروشگاهی ما (هربی کالا) لینک خرید رازک از هربی کالا

راه دوم: خرید مستقیم از طریق تماس تلفنی با شماره تماس ۰۹۱۴۴۹۳۶۱۳۳ و ۰۹۳۸۰۶۲۶۸۲۲

راه سوم استفاده از تلگرام و کانال تلگرامی ما: بنر کانال تلگرام ما در صفحه نخست سایت دیده میشود میتوانید با کلیک روی آن وارد کانال شوید و با شرایط خرید آشنا شوید.

humulus lupulus2

humulus lupulus

humulus lupulus1


لینک خرید آنلاین گیاه دارویی رازک از هربی کالا


.

مطلب چه طور بود؟
4362 بازدید بازار گیاهان دارویی مهدی قنبری شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ 2 دیدگاه
مهدی قنبری
این نوشته توسط مهدی قنبری ارسال شده است.تعداد نوشته ها : 257
سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی و همچنین تولید خشکبار طبیعی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر
دیدگاه خود را بنویسید
تعداد دیدگاه : 2

  1. […] رازک در کرم‌ها و لوسیون‌های مخصوص پوست نیز کاربرد […]

  2. بذر رازک
    ۱:۳۴ ب.ظ

    […] رازک : رازک از جمله گیاهان دارویی مهم و ارزشمند می باشد که هر ساله […]