مقالات اخیر

0 180

براي رفع بي خوابي بهتر است از گل هاي ماده تازه، خشک شده تازه و يا گل هاي فريزز شده استفاده نمود. در اين صورت بر روي 2 قاشق چايخوري از گل ها يک ليوان آب جوش ريخته و پس از 5 تا 10 دقيقه صاف نموده و ميل کنيد. هربال مارکت گیاه دارویی رازک را در بسته بندی 100 گرمی آماده فروش کرده است. محصول از مزرعه تبریز برداشت شده است و تازه می باشد. شما میتوانید برای سفارش این محصول در شکل عمده و خرده با شماره تلفن 09144936133 تماس حاصل فرمایید. تصویر محصول بسته بندی شده در متن آورده شده است. به دو صورت میتوانید این محصول را خرید کنید.

0 198

با این مقدمه خواستم به اینجا برسم که بابونه گیاه ارزشمند و مهمی می باشد که باید در بهره برداری از ان دقت و تامل کنیم. باید به این نکته توجه کنیم که اثرات دارویی و درمانی بابونه انقدر زیاد است که اگر در خانواده ای از این گیاه برای مصارف دارویی یا پیشگیری استفاده نگردد باید منتظر بیماری های زیادی بود. توصیه ما به شما این است که در استفاده از این گیاه شک نکنید و هر چه زودتر آن را خریده و بجای چای که باعث بیماری های بیشماری در بدن میشود از دمنوش های خوشمزه گیاهی استفاده کنید.

0 367

از دیگر ترکیبات موجود در چایر می توان به فلاونوئید ها که آنتی اکسیدان های قوی بوده و در مبارزه با رادیگالهای آزاد مهمترین تقش را دارند اشاره کرد. همچنین ترکیبات ساپونینی استروئیدی مشتق شده از گلیکوزیدها باعث تقویت قلب، ادرار آوری، فعالیت ضد باکتری، ضد التهابی شاره کرد. همچنین پلی ساکارید های موجود در عرق چایر به عنوان ترکیبات قندی بزرگ در درمان اختلالات احتقانی قلب موثر می باشند.

0 306

روغن خراطین در بسته بندی 60 میلی لیتری در ظروف پلاستیکی و قهوه ای رنگ ارائه میگردد. شما عزیزان میتوانید به دو صورت انرا از ما خریداری کنید. روش اول استفاده از شرایط خرید انلاین ما از هربی کالا می باشد. شما میتوانید با کلیک بر روی منو پایینی وارد سایت هربیی کالا شده و کالای مورد نظر را به راحتی بعد از ثبت نام خریداری کرده و منتظر دریافت آن درب منزل خود باشید. روش دوم خرید بصورتت مستقیم و با تماس تلفنی 0914493613333 می باشد.

0 200

شنبلیله؛ شنبلیله یکی از پرمصرف ترین گیاهان برای کنترل بیماری دیابت به حساب می آید. شنبلیله مقاومت انسولین را در بدن کاهش می دهد و با افزایش تعداد گیرنده های انسولین در گلبول های قرمز، میزان قند خون را کنترل می کند. این گیاه با به کارگیری گلوکز در بافت های پیرامونی، میزان گلوکز خون را کاهش می دهد. کافی است دانه های شنبلیله را یک شب کامل در یک لیوان آب خیس کنید و روز بعد آب آن را بخورید و دانه ها را بجوید.

0 296

ما در زندگی روزمره خود میزان بالایی از عنصر سدیم را در قالب نمک غذا مصرف میکنیم  و این باعث برهم خوردن تعادل معدنی و الکترولیتی در بدن میگردد. به هم خوردن این تعادل باعث بروز برخی بیماری ها میگردد. لذا باید با مصرف مواد غذایی سرشار از پتاسیم و منیزیم این تعادل را حفظ کنیم. برهم خوردن این تعادل مساوی به فشار خون بالا یا پایین می باشد. پس با این حساب مصرف آرتیشو جهت تامین عناصر مورد نیاز بدن ضروری می باشد.


لینک خرید بذر کنگرفرنگی یا آرتیشو از هربی کالا


0 117

افسردگی اغلب به علت مشکلات عصبی، احساسی و کمبود روابط احساسی و مثبت، اعتماد به نفس کم و ضعف در برنامه ریزی و هدف گذاری ایجاد میگردد. برای درمان چنین افسردگی هایی باید به دنبال روابط دوستانه خوب و ارتباطات عمیق و صحیح رفت تا بتوان در سایه صمیمیت و تشویق دوستان آینده بهتری را ترسیم کرد و از افسردگی خارج شد. همچنین ورزش روزانه به مدت 20 دقیقه یا بیشتر باعث از بین رفتن افسردگی می شود. همچنین استشمام روایح گیاهانی مانند اسطوخودوس، یلانگ یلانگ و بابونه رومانی باعث بهبود افسردگی میگردد. تهیه و تنظیم مهدی قنبری

0 115

سلامتی سیتم ایمنی: مطالعات نشان داده است که سطح پایین ویتامین ب 6 در بدن به ضعف سیستم ایمنی در بدن مرتبط می باشد. دانشمندان یافته اند ویتامین ب 6 باعث تولید لنفوسیت های می شوند که نوعی گلبول دفاعی سفید رنگ می باشد. سلامتی مغز: رابطه عمیقی بین ویتامین ب 6 و حافظه و عملکرد مغر وجود دارد. افرادی که دارای آلزایمر هستند سطح پایین تری از ویتامین ب 6 در بدن خود دارند. شاید این مسائل در سنین پایین مشکلی پیش نیاورد اما سطح پایین ویتامین ب 6 در جوانی و خردسالی باعث بروز آلزایمر و بیماری های مشابه و مرتبط با حافظه و مغز در میانسالی و کهنسالی میشود.

1 230

یکی از اساسی ترین مشکلات در روابط زناشویی اندازه اندام جنسی در مرد یا زن می باشد. مطابق بررسی های متعدد در کشور های اروپایی و ایران زنان، مرانی با اندازه آلت بزرگتر را بیشتر از نظز جنسی جذاب میدانند و به شدت دوست دارند مردان آنها اندازه آلت بزرگتری داشته باشد و این مربوط است به افزایش لذت نزدیکی. لذا توجه به این موضوع که مرد باید زن را ارضا کند یک مسئله بسیار مهم و حیاتی می باشد. روغن خراطین را از هربی کالا تهیه کنید.

0 122

فیبروئید به رشد بافت های به هم پیوسته و غده مانندی گفته می شود که در رحم و دیواره رحم رخ میدهد. اغلب زنان هیچ اثر و نشانه ای از وجود فیبروم در خود مشاهده نمیکنند. اما اغلب پریود های سنگین و خونی دارند. فیبروئید وقتی رخ میدهد که سطح هورمون استروژن بالا رفته و میزان هورمون پروژسترون کاهش یابد. این پدیده معمولا بعد از بارداری رخ میدهد. علت این تغییر سطوح هورمونی چاقی، کم کاری تیروئید یا رژیم ها کم فیبر می باشد.