شنبه, تیر 31, 1396

مقالات اخیر

0 1360

این روزها مصرف روغن خراطین گستردگی زیادی پیدا کرده است. روغن خراطین از این جهت که یک محصول بسیار اصیل و ایرانی هست و اثرات دارویی آن از قرن ها پیش به اثبات رسیده است از این رو اقبال مردم به استفاده از یک حجیم کننده طبیعی و سالم رو به افزایش می باشد. روغن خراطین فرمول بسیار پیچیده ای نداشته و از ترکیب پودر خراطین که یک نوع کرم خاکی می باشد با روغن زیتون بدست می آید.

0 663

ما در هربال مارکت سعی داریم رضایت شما را جلب کنیم از این نظر باید به گروه هربال مارکت اعتماد کنید. کارشناسانهربال مارکت دائما در مزارع بوده و تمام شرایط کاری ما کاملا علمی و تجربی می باشد. بذوری که تولید میشود به صورت کاملا استاندارد آماده شده و بسته بندی میگردد.

0 1392

 دستورالعمل کشت بذر جنسینگ به صورت کامل و با جزئیات از منابع مختلف علمی ترجمه و گردآوری شده است. این دستورالعمل 10 صفحه بوده و در آن به همه نکات مورد نیاز پرداخته شده است. ما این دستورالعمل را در مدت ده روز بررسی و تحقیق تهیه کرده و آن را بصورت غیر رایگان در اختیار علاقمندان به کشت و کار گیاهان دارویی قرار میدهیم. ارسال دستورالعمل برای خریداران بذر جنسینگ رایگان بوده و به همراه بذر ارسال میگردد.

0 427

تاریخچه: کاربرد عمده ی رازک در تولید ماءالشعیر به دلیل طعم تلخ آن است. عصاره ی رازک به عنوان طعم دهنده در غذا و صنعت نوشابه سازی مصرف می شود. در قدیم، از خاصیت مُدر بودن آن استفاده می شد. دیگر مصارف سنتی آن، درمان انقباضات روده ای، بیماری سل، سرطان و التهاب مثانه بود. حمام کردن در وان زوائد حاصل از تخمیر رازک ، تأثیر جوان کننده دارد و برای رفع مشکلات قاعدگی موثر است.

0 232

چای و یا دم کرده ی رازک بهتر است شب هنگام یا قبل از خواب مصرف شود تا بتوان خواب آرام تری را در پیش داشت. این میزان مصرف را می توان تا سه بار در روز تکرار کرد. میزان مصرف فراورده های صنعتی رازک مانند قرص و یا کپسول در راهنمای همراه دارو توصیه شده است. گل های ماده تحت عنوان Strobiles مشهور می باشند که قسمت دارویی رازک هستند. خواص گیاه رازک به طور چشمگیر به نو یا کهنه بودن آن ارتباط دارد، چون مواد موجود در آن با گذشت زمان اکسید می گردند.

0 177

اثرات آرام‌بخش و خواب‌آور رازک : برگ‌های رازک مواد شیمیایی به نام اتانولیک اسید و دی‌اکسیدکربن آزاد می‌کنند که فعالیت‌های بدن و دمای بدن را کاهش می‌دهند و کتامین را در بدن افزایش می‌دهند که تمام این عوامل باعث خواب‌آلودگی می‌شود و اثرات آرام‌بخش دارد. در نتیجه رازک گیاهی بی‌نظیر برای تسکین اضطراب است و باعث ایجاد آرامش و خواب می‌شود.

0 222

بومیان آمریکایی بیشتر از هر قوم و قبیله ای در استفاده از برگ این گیاه برای درمان بی خوابی، صرع، اضطراب، هیستری و برخی از انواع بیش فعالی ها استفاده میکردند. گل ساعتی نسبت به سرما حساس بوده و در مناطقی با زمستان های سرد باید آن را داخل گلخانه یا خانه کشت کرد. تهیه و ترجمه: مهدی قنبری

0 292

اصطلاح کشاورز خودکفا Self-sufficient farmers وقتی به ذهنم رسید که تعداد تماسهایی که از طرف تولید کنندگان مبتدی گیاهان دارویی داشتم، زیاد شد. آنها در مورد فروش محصول خود و یا نحوه کشت و کار گیاهان دارویی سوال میپرسیدند. این میزان تماس باعث شد در این زمینه اطلاعاتی ارائه دهم. این مقاله سعی دارد ضمن بررسی و تحلیل شرایط موجود به تعریف کشاورز خودکفا نیز بپردازد. شاید اگر کشاورزان ما در طول فصل استراحت و زمستان کمی در مورد خودکفایی خود از هر نظر فکر میکردند امروز وضعیت کشاورزی ما به این صورت نمی ماند. قطعا همه شما با وضعیت نابسامان کشاورزی درگذشته و حال با بنده هم عقیده می باشید.

0 552

در واقع آنجه که باعث میشود ما این سوال را مطرح کنیم همین موضوع مهم می باشد. این سوال ناخوداگاه در ذهن ما ایجاد میگردد که آیا این گیاهی که ما میکاریم در منطقه ما رشد خواهد کرد؟ آیا بعد از رشد به مرحله گلدهی خواهد رسید؟ آیا بعد از گلدهی میتواند بذور را برساند و بذور قابل کشت باشند؟ آیا به محض برداشت نهایی میتوانیم محصول را خشک کنیم و دما و رطوبت پاییزه این اجازه را میدهد یا نه! و سوالاتی از این تیپ که به واقع باید جواب داده شوند.

0 233

بعد از اینکه بذر را داخل زمین پخش کردید نوبت به آبیاری میرسد. سعی کنید از افرادی کمک بگیرید که مهارت بالایی در آماده سازی زمین داشته باشند. شیب زمین کشاورزی مخصوصا در کشت بذوری مانند بابونه یا یونجه بسیار اهیمت دارد چرا که اگر شیب مناسب نباشد در حین آبیاری بذور به راحتی شسته شده و یکنواختی کشت بذر از بین میرود. آبیاری را با شدت کم و ملایم انجام دهید. آبیاری اول بسیار مهم می باشد.RANDOM POSTS

0 1360

این روزها مصرف روغن خراطین گستردگی زیادی پیدا کرده است. روغن خراطین از این جهت که یک محصول بسیار اصیل و ایرانی هست و اثرات دارویی آن از قرن ها پیش به اثبات رسیده است از این رو اقبال مردم به استفاده از یک حجیم کننده طبیعی و سالم رو به افزایش می باشد. روغن خراطین فرمول بسیار پیچیده ای نداشته و از ترکیب پودر خراطین که یک نوع کرم خاکی می باشد با روغن زیتون بدست می آید.

خوش آمدین ، فروشگاه گیاهان دارویی با امکان خرید و سفارش آنلاین افتتاح گردید .

خریدی آسان با هربی کالا