Loading...

دسترسی بذور گیاهان دارویی

دسترسی بذور گیاهان دارویی

هربال مارکت بزرگترین تولید کننده بذور گیاهان دارویی در ایران و خاورمیانه با بیش از ۱۰۰ نوع بذر دارویی
بادرنجبویه
گل گاوزبان
ریحان
استیویا
بابونه
مرزنجوش
اسطوخودوس
مریم گلی
چای ترش
آویشن
رازک
سنبل الطیب
گل راعی
کینوا
سرخارگل
چیا
کدوطبی
زوفا
پنیرک
ختمی
همیشه
فیسالیس
جینسینگ
بومادران

مجموعه هربال مارکت با اتکا به بخش تولید گیاهان دارویی در مزراع شخصی و تجت نظارت خود توانسته است بهترین بذور گیاهان دارویی را در ایران تولید کند. از آنجایی که بذور کاملا به صورت تخصصی تولید شده اند میتوانیم با جدیت و تضمین بذور خود را به صورت عمده و خره به مشتریان خود عرضه کنیم. شما به راحتی میتوانید بذور گیاهان دارویی را بصورت عمده در  بسته بندی های مختلف با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

از آنجایی که هربال مارکت تولید کننده بذور گیاهان دارویی می باشد. تمامی بذور گیاهان دارویی که به صورت تجاری کشت و کار میشوند را با قیمت بسیر مناسب در سایت قرار داده است. کافی است شما بسته بندی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را بصورت آنلاین خریداری کنید.

ما در مجموعه هربال مارکت تمامی بذور تولید شده را ابتدا تست و آزمایش می کنیم و سپس برای فروش عرضه می کنیم. اگر بذری از نظر جوانه زنی و خلوص مشکلی داشته باشد وارد فرآیند فروش نمی شود. ضمن اینکه برخی از بذور هربال مارکت دارای گواهی جوانه زنی از موسسات معتبر داخلی هستند.

مطمئنا خرید حضوری یکی از بهترین سرگرمی ها و جذابیت ها در گیاهان دارویی می باشد. هربال مارکت از ابتدا فروش حضوری محصولات خود را جزو اهداف خود قرار داده است اما فعلا امکان این مورد فقط برای مشتریانی که خرید عمده و بالاتر از ۵۰۰ هزار تومان دارند می توانند برای خرید حضوری به محل دفتر هربال مارکت در میدان ولیعصر تهران مراجعه کنند. قبل از حضور هماهنگی قبلی انجام گیرد.

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که از کجا میتوانید مشاوره درست و دقیق بگیرید! ما در هربال مارکت مشاوره را به دو صورت ارائه میدهیم. برای مشتریان خود یکسال مشاوره رایگان و تلفنی داریم و برای آنهایی که جزو مشتریان هربال مارکت نیستند مشاوره ها به صورت غیر رایگان ارائه میشود. شما میتوانید مشاوره های صوتی کاشت گیاهان دارویی هربال مارکت را از سایت دانلود کرده و استفاده کنید.