Loading...

مشهد مقدس

نمایندگی هربال مارکت در خراسان

نمایندگی هربال مارکت در شمال شرقی ایران

هربال مارکت برای تسهیل امور مربوط به کاشت گیاهان دارویی در شمال شرقی کشور نمایندگی خود را ایجاد کرده است. تمام امور مشاوره و نظارت بر کاشت گیاهان دارویی برعهده نمایندگی محترم می باشد. بدین  وسیله دکتر شهرام امیر مرادی نمایندگی ما در شمال شرق ایران با مرکزیت مشهد مقدس خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با ایشان سوابق کاری و علمی ایشان را مطالعه کنید.

نمایندگی هربال مارکت در شمال شرق ایران

هربال مارکت در راستای افزایش کیفیت خدمات خود در حوزه کاشت گیاهان دارویی نمایندگی فعال خود در شمال شرق ایران را ایجاد کرده است. در سال ۱۳۹۷ آقای دکتر امیرمرادی بعنوان یکی از موفق ترین و با تجربه ترین کارشناسان مجموعه هربال مارکت فعالیت خود بعنوان نمایندگی فعال در استان های خراسان و گلستان شروع کرده است. دکتر امیر مرادی علاوه بر سوابق بسیار درخشان خود در زمینه علمی و دانشگاهی یکی از باتجربه ترین افراد در زمینه کاشت گیاهان دارویی در ایران می باشد. هم اکنون ایشان با ده ها مزرعه گیاهان دارویی در خراسان و گلستان همکاری دارد و به صورت کاملا حرفه ای نظارت مزارع آویشن باغی – گاوزبان ایرانی – بادرنجبویه – زعفران – مریم گلی – اسطوخودوس و استویا را بر عهده دارد.

خراسان بعنوان یکی از قطب های تولید و مصرف گیاهان دارویی در ایران می باشد. بیش از ۵۰ درصد مصرف گیاهان دارویی در ایران به استان خراسان رضوی اختصاص دارد. از این رو خراسان باید در زمینه تولید نیز در رتبه اول قرار گیرد. بدین منظور ما یکی از بزرگترین اهداف خود در زمینه کاشت گیاهان دارویی در ایران را حضور موفق و گسترده در استان خراسان انتخاب کرده ایم. بخش عظیمی از تحقق این هدف بر عهده نماینده محترم ما جناب آقای دکتر امیر مرادی می باشد.

نمایندگی هربال مارکت در مشهد خیابان انقلاب خیابان توجید کوچه عباسی پلاک ۳۴ طبقه ۳ واحد ۶ قرار دارد.

هیچ انسانی در تخصصی که دارد تمامی تجارب را تجربه نکرده است! برای آشنایی به سوابق علمی و تجربی آقای دکتر امیر مرادی میتوانید رزومه ایشان را از اینجا دانلود کنید. همچنین میتوانید به صورت تیتر وار برخی از سوابق عملیاتی ایشان را مطالعه کنید.

  • اجرای مزرعه ۳ هکتاری آویشن باغی در سال ۱۳۹۸
  • اجرای مزرعه ۵۰۰۰ متری گاوزبان ایرانی در سال ۱۳۹۷
  • نظارت بر احداث کلکسیون گیاهان دارویی در شهر مشهد سال ۱۳۹۷
  • مشاوره و نظارت بر ده ها پروژه گیاهان دارویی دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد
  • نظارت بر مزرعه سه هکتاری مریم گلی – آویشن باغی – گاوزبان ایرانی در استان گلسان ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸

هر زمان آگاهی و بینش ما در مورد مشاوره به جایی رسید که برای راهنمایی و مشاوره متخصصان ارزش قاپل شویم آن موقع پیشرفت کرده ایم. برای آگاهی از شرایط مشاوره با تلفن نمایندگی مشهد تماس حاصل فرمایید.

شما برا کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره میتوانید با شما تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید. کشاورزان و علاقمندانی که در منطقه خراسان و گلستان هستند میتوانند از خدمات نمایندگی هربال مارکت استفاده کنند. خدمات مشاوره ای و نظارتی به هیچ وجه رایگان نمیباشد.

  • شماره تماس با مجموعه هربال مارکت در تهران ۰۲۱۷۷۵۲۶۷۴۲ و ۰۹۳۸۰۶۲۶۸۲۲
  • شماره تماس با نمایندگی هربال مارکت در مشهد مقدس آقای دکتر امیر مرادی  09309246990
  • حتما برای امور مربوط به شمال شرق ایران با نمایندگی محترم تماس حاصل فرمایید.