Loading...

برگ خشک بادرنجبویه

برگ خشک بادرنجبویه

برگ خشک بادرنجبویه

برگ خشک بادرنجبویه : بادرنجبویه گیاه دارویی ارزشمندی می باشد که در بیشتر نقاط ایران رشد و نمو میکند. مقاوم به سرما بوده از تبریز تا اهواز و مشهد کشاورزان بسیار زیادی به کشت و کار آن مشغول می باشند. محصول نهایی بادرنجبویه برگ خشک شده می باشد. البته بصورت سرشاخه نیز در بازار خرید و فروش میشود. بادرنجبویه به صورت یک گیاه دارویی چندساله مانند یونجه کشت و کار میشود. دارای خواص بسیار زیادی بوده و عوامل متعددی در تعیین کیفیت آن موثر می باشد. از فاکتور های موثر در تعیین کیفیت بادرنجوبه میتوان به خلوص بار، رنگ و عطر بار اشاره کرد. در بازار محصولات مختلف با کیفیت های متنوع تولید و فروخته میشود. اما آنچه که در هربال مارکت بفروش میرسد محصولی با ویژگی های متمایز و مشخص با عنوان برگ خشک خالص و سورت شده بادرنجبویه می باشد که هر خریداری بدون نگاه کردن به بار و تنها با مطالعه برگه اطلاعات بار میتواند آن را با خیال راحت خریداری کند. همچنین شما میتوانید نشا و بذر گیاه دارویی بادرنجبویه را از مجموعه هربال مارکت خریداری کنید. در زیر مشخصات و تصاویر بار موجود را مشاهده میکنید.

جدول خصوصیات محصول برگ خشک بادرنجبویه

در جدول زیر میتوانید مشخصات محصول تولید شده توسط مجموعه هربال مارکت را مشاهده کنید. تمامی اطلاعاتی که در این جدول آمده است دقیق و واقعی می باشد. هیچ عدد یا مشخصه ای از روی حدس یا شانس ارائه نشده است. بنابراین با مطالعه دقیق اطلاعات جدول در مورد محصول برگ خشک بادرنجبویه با خیال راحت و مطمئن خریداری کنید.

شماره

عنوان ویژگی

شرح ویژگی محصول خشک بادرنجبویه

۱ تاریخ آگهی – بروزرسانی آگهی ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۷
۲ اسم بار – تاریخ تولید برگ خشک خالص و سورت شده بادرنجبویه – تابستان ۱۳۹۷
۳ فرآیند تولید مزرعه ای – استاندارد اروپا در استفاده از کود و سم
۴ محل استقرار مزرعه استان فارس – شهرستان فیروزآباد
۵ نوع بسته بندی کارتنی – تمیز و داخل پلاستیک
۶ وزن بسته بندی  ۸ کیلوگرم برگ خالص بادرنجبویه
۷ گرید بار درجه یک – صادراتی
۸ درصد زردی صفر
۹ درصد تیرگی صفر
۱۰ درصد ناخالصی صفر
۱۱ درصد خرد شدگی ۲ درصد
۱۲ رنگ بار کاملا سبز – سرخ شدگی طبیعی پشت برخی برگ ها
۱۳ هزینه ارسال تمامی هزینه های ارسال نمونه و بار بر عهده خریدار می باشد
۱۴ ارسال نمونه ارسال نمونه داریم
۱۵ حداقل خرید ۱ کارتن ۸ کیلویی
۱۶ میزان عطر و شرح محصول عطر محصول بالا بوده و تازگی محصول مشهود می باشد
۱۷ مبدا ارسال و روش ارسال مبدا ارسال تهران – اتوبوسی و باربری و پست (با توجه به درخواست مشتری و میزان خرید)
۱۸ وضعیت موجودی بار ۲۵ کارتن

تصاویر محصول برگ خشک بادرنجبویه

محصول خشک بادرنجبویه در سه شکل در بازار دیده میشود. برخی محصولات به همراه ساقه هستند. برخی دیگر برگ خشک خالص هستند اما این برگ ها در فرآیند خشک کردن و بسته بندی و انبارداری شکسته و خرد شده اند و دارای کیفیت ظاهری پایین تری نسبت به محصول گرید A هستند. محصولات گرید A که با عنوان محصول درجه یک و صادراتی (برگ خشک خالص و سورت شده بادرنجبویه) تولید میشوند همانطور که در جدول مشخصات محصول نیز مشاهده میشود. کاملا برگ سالم بوده و بعنوان برگ دستچین تولید میشوند. این بار صادراتی بوده و از هر نظر در رتبه بالایی از کیفیت قرار دارد. با هم تصاویر این بار ارزشمند را میبینیم.

 

روش های خرید برگ خشک بادرنجبویه

اگر تصمیم دارید برگ خشک خالص و سورت شده بادرنجبویه را از هربال مارکت خرید کنید میتوانید به صورت مستقیم با مهندس قنبری با شماره تلفن های ۰۲۱۷۷۵۲۶۷۴۲ و ۰۹۳۸۰۶۲۶۸۲۲ تماس حاصل کرده و بعد از اطلاع از قیمت خرید خود را نهایی کنید. توجه داشته باشید که قیمت بعلت کیفیت بالای برگ خالص و سورت شده بادرنجبویه و بسته بندی اصولی مقطوع بوده می باشد. حتما از سایر محصولات هربال مارکت نیز دیدن فرمایید. در صورتی که به فاکتور نیاز دارید میتوانید با شماره تلفن ۰۹۳۸۰۶۲۶۸۲۲ ارتباط تلگرامی یا واتس اپی برقرار کنید تا برای شما فاکتور ارسال گردد.

خرید بذر سنبل الطیب

تهیه و تنظیم

  • تهیه و تنظیم از هربال مارکت
  • نویسنده دستورکاشت: مهندس قنبری
  • عنوان محصول: برگ خشک خالص و سورت شده بادرنجبویه
  • هربال مارکت را در پیج اینستاگرام دنبال کنید.

 

درباره مهدی قنبری

سلام خدمت همه فعالین حوزه گیاهان دارویی من مهدی قنبری کارشناسی ارشد گیاهان دارویی از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. در مقطع کارشناسی از رشته باغبانی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده ام. مدتی به عنوان مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی فعالیت داشته ام و اکنون در زمینه بازاریابی و فروش و کشت و کار گیاهان دارویی فعالیت می کنم. مطمئنا تمام اطلاعات بدست آمده از تجارب مزرعه ای و بازاری خود را با قلم خود به اطلاع شما خواهم رساند امیدوارم که مورد پسندتان واقع گردد. منتظر نظرات سازنده شما برای بهبود وضعیت سایت هستیم. باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
 
 

پاسخ معادله زیر را وارد کنید * مهلت سه دقیقه ای معادله به اتمام رسیده، جهت دریافت معادله جدید روی دکمه کناری آن کلیک کنید.